Historie

Jsme rodinná firma z Teplicka a naše podnikání v oboru jsme začali v Bílině na konci roku 2013, v době kdy v České republice bezkontaktní automyčky teprve začínaly. Na začátku roku 2016 jsme otevřeli automyčku v Duchcově.

Svým zákazníkům chceme nabídnout maximální kvalitu mytí. Proto používáme prémiovou chemii, která je kromě vysoké účinnosti i maximálně šetrná k Vašemu vozu.

Snažíme se neustále zlepšovat komfort našich myček pro naše zákazníky a rozšiřovat nabízené služby. Roku 2019, jsme pořídili na myčky bezkontaktní placení, kde je možno platit kartou, telefonem a nebo naší věrnostní kartičkou s přednabitým kreditem a pro stálé zákazníky se zajímavými slevami!

Od roku 2020 se snažíme rozšířit naší čistící zónu. Základem je kvalitní vysavač s vysokým sacím výkonem. K němu v Duchcově přibyl i skvělý tepovač, se kterým snadno vyčistíte sedadla od nejrůznějších skvrn. Náročnější zákazníci jistě ocení i přístroj na oživení vzhledu pneumatik.

Jsme se svými zákazníky v kontaktu, rádi od Vás získáváme zpětnou vazbu a případné problémy okamžitě řešíme. Budeme velmi rádi, když nás navštívíte i Vy!